KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769371
nr 1276 9371
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, "Arholma". Signerad, daterad -97, ca 32x41 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:58:45
5.000 kr
5.200 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz